Створення центру по заготівлі, зберіганню, переробці та реалізації овочевої продукції.

Вартість: 1 ₴
Оренда/продаж: Оренда
Площа: 20,978
Рік створення: 1900

Опис проекту

Створення центру по заготівлі, зберіганню, переробці та реалізації овочевої продукції.
На території Покровської ОТГ склалися ідеальні кліматичні умови для вирощування овочів.
Під вирощуванням овочевої продукції зайнято близько 100 га земель, в т.ч 78 га – під огірком, 11 га – томат, близько 11 га – інші овочі (капуста, перець, картопля, морква, столовий буряк, часник).
Завдяки особливій технології вирощування, яка формувалася декількома поколіннями овочівників з застосуванням високопродуктивних сортів гібридів, веденням контролю за якістю води та ґрунту, сучасних ресурсозберігаючих систем зрошення, Покровські овочі відомі своїм смаком та якістю.
Територія громади знаходиться на перехресті трьох важливих артерій Запоріжжя-Дніпро-Донецьк. Відстань до міста Дніпро 130 км, м.Запоріжжя- 90 км, до м.Донецьк 140 км. Через територію громади проходить залізнична гілка, є станція Мечетна Придніпровської залізниці.
Комплекс нежитлових будівель і споруд з підключеною лінією електропостачання знаходиться в задовільному стані.
Він складається з:
– пункту технічного обслуговування (фундамент виготовлений з бетону, стіни побудовані з черепашника, обштукатурені,крівля азбестобетонна) площею 513 м2, об’ємом 2477 м3;
– гаражу з побутовими приміщеннями (фундамент виготовлений з литого шлаку, стіни збудовані з черепашника, покрівля з шифера азбестового) площею 350 м2 , об’ємом -778 м3,
– адмінприміщення (фундамент з бетону та каміння, стіни – черепашник обштукатурений, покрівля – азбестова),
– погрібу (стіни з цегли, покрівля бетон) площа 12 м2, об’єм -20 м3,
– басейну – залізобетонні кільця.
Наявність зручних під’їзних шляхів з твердим покриттям.
Центр стане осередком формування великих партій різноманітної продукції для продажу торговим мережам та іншим споживачам.
Реалізацію виробленої продукції планується зосередити на ринках та полицях супермаркетів на території громади (1 продовольчий ринок, супермаркет АТБ та Брусничка та 28 великих продовольчих магазинів) та сусідніх районів, таких як: Новомиколаївський (1 супермаркет та 13 великих продовольчих магазинів), Гуляйпільський (1 продовольчий ринок, 3 супермаркета та 35 великих продовольчих магазинів) райони Запорізької області, Васильківський (2 продовольчих ринка, 2 супермаркета та 18 великих продовольчих магазинів) та Межівський (1 продовольчий ринок, 1 супермаркет та 17 великих продовольчих магазинів) Дніпропетровської області, а також міст Запоріжжя та Дніпро.
В перспективі є можливість експортних поставок свіжих та перероблених овочів до країн ЄС.
Сума інвестиції 500 тис. доларів.
Ініціатор: Виконавчий комітет Покровської селищної ради

No_video

Контактна особа

ПІБ: Муляр Людмила Миколаївна
Телефон: 0505130078
Сайт: https://pokr.otg.dp.gov.ua