Правила користування ресурсом

Вітаємо вас на Інвестиційному порталі об’єднаних територіальних громад України – http://grominvest.com.ua/. Команда Grominvest.com.ua розробила діловий портал громад з метою наближення органів місцевого самоврядування до місцевого та міжнародного бізнесу. Портал працює в україномовному режимі, з 2019 року планується промоція серед членів платформи EU Custer Collaboration.
На порталі Grominvest.com.ua кожна громада України може розмістити інвестиційні пропозиції та комерційні об’єкти.

Загальні положення:
Дані правила користування сайтом є юридично обов’язковою угодою між користувачем і адміністрацією сайту, предметом якої є надання користувачеві послуг з використання сайту і його сервісів адміністрацією сайту.
Адміністрація сайту залишає за собою право встановлювати, переглядати та змінювати правила користування сайтом, нові умови використання сайту вступатимуть в дію від моменту їх публікації без попередження користувачів шляхом оновлення даного повідомлення.
Ваша присутність на сайті, факт його відвідування означає, що ви ознайомлені з правилами користування сайтом, що є загальнодоступними і відкритими.
Використання сайту підтверджує вашу автоматичну згоду і беззаперечне прийняття усіх правил користування сайтом.

Користування ресурсом:
Користувачем сайту вважається кожен, хто відвідує його за посиланням http://grominvest.com.ua/ .
Умовою використання ресурсів та матеріалів сайту є дотримання авторських прав та обов’язкове посилання на даний сайт-першоджерело.
Користувачі можуть коментувати наявні на сайті матеріали, а також брати участь в обговореннях та дискусіях стосовно публікацій у соціальній мережі за адресою: https://www.facebook.com/groups/Grominvest/ .
Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, спричинені використанням матеріалів даного ресурсу.
На grominvest.com.ua забороняється використання порталу в маркетингових чи комерційніх цілях без попереднього узгодження з адміністрацією сайту.

Підсумкові положення:
Адміністрація сайту готова прислухатись до думки користувачів сайту для покращення та вдосконалення роботи та наповнення ресурсу.
Листування з адміністрацією сайту з приводу зауважень, скарг, побажань та пропозицій здійснюється через електронну пошту grominvest@ukr.net.