Консалтингові послуги

Одним із напрямків діяльності нашої компанії є комплексне консультування громад з питань залучення інвестицій, розробки інвестиційних паспортів та розповсюдженні інформації про інвестпропозиції громад.
Крім того, наші представники можуть допомогти Вам зорієнтуватись в складнощах пошуку грандової та донорської допомоги, розробити, підготувати та подати заявку на участь у регіональних і міжнародних проектах.

Окремим напрямком роботи є консалтинг в системі “зелених технологій” застосування яких дасть можливість Вам економити значні суми коштів, які в подальшому можна буде спрямувати на соціальні та програми внутрішнього інвестування.

Співробітництво на підставі укладеного договору вже зарекомендувало себе як надійна, конкурентоспроможна форма партнерських відносин. Адже, звернувшись до нас Ваша громада отримує ряд переваг, які полягають в поєднанні високої якості наших послуг і економією фінансових ресурсів громади.

В процесі комплексного консалтингового обслуговування Вашої громади ми, зокрема, можемо здійснювати наступні види діяльності:
– надання консультацій та роз’яснень з будь – яких питань, пов’язаних з розробкою інвестиційних паспортів для громади;
– експертиза проектів та інших документів розроблених громадою;
– сприяння в пошуку, підготовці та реалізації грантових програм;
– участь у переговорних процесах;
– сприяння пошуку потенційного іноземного інвестора;
– розробка проектів внутрішніх документів громади повязаних із залученням інвестицій чи співпрацею з інвестором;
– та багато інших завдань, які можуть бути потрібні для вирішення саме у Вашій громаді.